• Türkçe
  • İngilizce

Hakkımızda

2002 yılında İsmail DAVARCIOĞLU ve Ebubekir GİZLİGİDER tarafından kurulan büromuz , dava takibi ve hukuki danışmanlık alanlarında hizmet vermektedir.

Müvekkil profili, finans, inşaat, tekstil, sağlık, telekomünikasyon, enerji, gayrimenkul ve gıda sektörlerinde faaliyet gösteren yerel ve uluslararası şirketlerden oluşmaktadır.

Hukuk Büromuz, Farklı dallarda uzmanlaşmış hukukçuları bünyesinde toplayarak modern hayatın ihtiyaçları çerçevesinde daha geniş bir kesime hitap etmeyi ilke edinmiştir.

Hukuk büromuz, başta ticaret hukuku, iş hukuku, icra ve iflas hukuku, uluslararası hukuk, ceza hukuku, şirketler hukuku, medenî hukuk, bankacılık ve finans, gayrimenkul hukuku ve fikrî mülkiyet hukuku olmak üzere hukukun çeşitli dallarında uzman avukat ve danışman ekibi ile, hukukî sorunlarına etkili çözümler arayan ve danışmanlığa ihtiyaç duyan müvekkillerine hizmet vermektedir.

Hukuk Büromuz hizmet kalitesini üst düzeyde sağlama amacı ile bünyesinde nitelikli avukatlar ve personel bulundurmaktadır. Uluslararası hukuk ve vergi hukuku alanlarında ise iş birliği yaptığı danışmanları ve paydaşları vardır. Balkanlar , Afrika ve Güneydoğu Asya bölgesinde işbirliği yürüttüğü hukuk büroları bulunmaktadır.